DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O nás

Naše jednotky vznikla dne 12 . července 2010 . Jsme Military team z  Prahy napodobující reálnou jednotku a sice 601. skupinu speciálních sil generála Moravce. 

Naše jednotka se skládá z lidí, kteří si rozumí v osobním životě i v uniformě vojáka naší armády. Nikde ale není napsáno, že nikdo další  nemůže mezi nás zapadnout. Jednou jsme lidi a lidmi zůstaneme. Military airsoft je náš vzájemný koníček kterému se chceme věnovat a dělat pro něj maximum abychom, byli dobří v tom, co nás opravdu baví. Několik členů naší jednotky chce jít do služby naší armády a nasadit životy pro vlast. 

Možná si kladete otázku proč zrovna 601. Rádi vám na to odpovíme. 

601 skupina speciálních sil je pro nás vzorem jak by měla armáda vypadat. Osobně obdivujeme a skládáme čest lidem, co pro vlast jedou na druhou stranu zeměkoule a chrání naše klidné spaní, aby se k nám válka nedostala a mi mohli dále sladce spát. Ráno se probudit vedle našich manželek a dětí. 

Budeme dělat maximum proto, abychom byli dobří a v budoucnu se mohli  postavit na hranice naší vlasti a položit životy za svobodu  tak jako to dělá právě 601 skupina.